PAPIEROWE ŁOWY

      Papierowe łowy to miejsce gdzie będę dzieliła się z Wami moimi książkowymi łupami. Tymi, które kupiłam, dostałam lub do mnie przybyły.

MARZEC- CZERWIEC 
DAWNO NIE BYŁO TUTAJ ŁOWÓW, ALE NADRABIAM JUŻ ZALEGŁOŚCI. A WIĘC ZAPRASZAM CIĘ NA OBFITE ZALEGŁE ŁOWY.
STYCZEŃ- LUTY OKAZAŁ SIĘ BYĆ DLA MNIE BARDZO OBFITY W ŁOWY. UPOLOWAŁAM BARDZO CIEKAWE I PIĘKNIE POZYCJE, KTÓRE CHCE CI POKAZAĆ :)

LISTOPAD- GRUDZIEŃ W TYCH MIESIĄCACH UZBIERAŁY SIĘ BARDZO CIEKAWE STOSY. CZĘŚĆ Z NICH ZOSTAŁA JUŻ PRZEZE MNIE ZRECENZOWANA, A POZOSTAŁE CZEKAJĄ W KOLEJCE :)

PAŹDZIERNIK BYŁ ŚWIETNYM MIESIĄCEM, W KTÓRYM TO OTRZYMAŁAM SAME SMAKOWITE KĄSKI. JAKIE ? ZARAZ ZOBACZYSZ


SIERPIEŃ- WRZESIEŃ OKAZAŁY SIĘ ŚWIETNYMI MIESIĄCAMI ŁOWIECKIMI. UPOLOWAŁAM RÓŻNE PRZEPYSZNE KSIĄŻKOWE SMAKOŁYKI. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZNAJDZIESZ TU COŚ DLA SIEBIE ;)


CZERWIEC- LIPIEC OKAZAŁY SIĘ BYĆ MIESIĄCAMI BARDZO OBFITYMI W PRZEPYSZNE I CUDOWNE KSIĄŻKI. JEST ICH TAK DUŻO, ŻE NIE POTRAFIŁAM UŁOŻYĆ ICH, BY ZMIEŚCIŁY SIĘ WSZYSTKIE W KADRZE. PO PARU PRÓBACH I RÓŻNYCH POZYCJACH NARESZCIE SIĘ TO UDAŁO :)  NA KOŃCU JEST STOSIK KSIĄŻEK, KTÓRE DOSTAŁAM LUB KUPIŁAM. RESZTĘ OTRZYMAŁAM OD WYDAWNICTW, AUTORÓW I PORTALI. 

MAJ  BYŁ BARDZO JAK DLA MNIE BOGATYM MIESIĄCEM JEŚLI CHODZI O ŁOWY.  UPOLOWAŁAM BARDZO DUŻO POZYCJI, A JESZCZE WIĘCEJ DOTARŁO DO MNIE OD WYDAWNICTW  SAM/A ZOBACZ:


KWIECIEŃ CZ.2  W TYM MIESIĄCU DOTARŁO DO MNIE NAPRAWDĘ DUUUŻOOO KSIĄŻEK.  JAK WIDZISZ STOSIK JEST PEŁEN SMAKOWITYCH RÓŻNORODNOŚCI. SĄDZĘ, ŻE ZNAJDZIESZ W NIM TEŻ COŚ DLA SIEBIEKWIECIEŃ CZ. 1  W TEJ CZĘŚCI PORÓWNAM DWIE KSIĘGARNIE INTERNETOWE AROS I TANIA KSIĄŻKA. JAK WYPADŁY?


 


Jak widać na zdjęciu jeśli chodzi o same opakowanie jest super w obu księgarniach. Muszę dodać, że na Arosie zamówiłam mniej książek niż na Taniej książce. W obu paczkach było wiele wypełniaczy, a książki starannie zapakowane. 
W obu księgarniach przy zamówieniu książek otrzymasz zakładki. Jednak Tania książka oprócz zakładek dodaje  jeszcze naklejki. 

Co do samych książek, jak widać na zdjęciu przychodzą w idealnym stanie.  Tania książka wysyła nawet we dodatkowej foli. Pragnę też nadmienić, że parę książek pochodzi z tzw outletu. Czyli, że są trochę przykurzone, strony mogą mieć przebarwienia, a okładka rysy lub lekkie zagięcia. Czy jesteś w stanie powiedzieć, które książki z tej księgarni są ,, gorsze" ? :) No właśnie nie widać, żadnych ogromnych różnic. Więc jeśli zastanawiasz się przy tej księgarni, czy warto brać ,, uszkodzone" książki po często bardzo niskiej cenie?  Ja Ci powiem śmiało kupuj. 
  W księgarni Aros wszystkie książki są nowe i również w idealnym stanie. 

  Podsumowując obie księgarnie świetnie zabezpieczają książki. Towar przychodzi nieuszkodzony. Czas oczekiwania w moim przypadku przy wyborze Kiosku Ruchu to ok 5 dni od złożenia zamówienia w obu przypadkach. Zakładki są, Tania książka dodaje jeszcze naklejki. W moich oczach w tej walce minimalnie na prowadzenie wychodzi Tania Książka ze względu na świetną promocję outletową, gdzie książki przychodzą, jak nówki , a są w bardzo atrakcyjnych cenach i dbałość o szczegóły np ofoliowane dodatkowo nowe książki  :)MARZEC OBFITOWAŁ W SAME SMAKOWITE POZYCJE. NIE WIERZYSZ ? SPRAWDŹ SAM/ A 


LUTY TO MIESIĄC ZAKOCHANYCH. MOTYW MIŁOŚCI ( I NIE TYLKO TEN) ZAGOŚCIŁ WIĘC NA MOJEJ ŁOWIECKIEJ PÓŁCE. POWIĘKSZAJĄC PRZY TYM KOLEKCJĘ O NOWE WSPANIAŁE POZYCJE. ZA CO OGROMNIE DZIĘKUJĘ MOJEJ DRUGIEJ POŁOWIE 💖

STYCZEŃ ZALICZAM DO BARDZO UDANYCH ŁOWÓW. SAMI ZOBACZCIE  :) 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz